O Lenap Hale

O firmie Lenap Hale

Trójmiejska Firma Lenap Hale jest firmą, która już od ponad dekady działa na rynku zarówno polskim jak i zagranicznym. W przeciągu dziesięciu lat działalności, zrealizowaliśmy około 150 inwestycji. Budowy realizowane były w systemie tradycyjnym oraz konstrukcji stalowych wykorzystując obudowę z płyt warstwowych. Nasza propozycja montażu hal nie stanowi sztywnego systemu ograniczonego wielkościami modularnymi czy też systemowymi, lecz jest każdorazowo realizowana zgodnie z indywidualnymi wytycznymi i potrzebami klienta.

Działalność naszej firmy charakteryzuje duża elastyczność, a więc możliwość przeprowadzania inwestycji na wszystkich poziomach, od projektu do kompletnej realizacji „pod klucz”. Dzięki doświadczeniu oraz profesjonalnej obsłudze firma Lenap Hale zdobyła zarówno na terenie trójmiasta jak również i poza nim wizerunek, który cechuje solidność, uczciwość i profesjonalizm w wykonywanych zleceniach, czego dowodem są posiadane referencje, które wystawili nam nasi klienci zarówno w Trójmieście, na całych Kaszubach, Żuławach Wiślanych jak również terenie całej Polski.

Firma Lenap Hale działająca na rynku pomorskim i nie tylko jest przygotowana zarówno organizacyjnie, pod względem technicznym jak i technologicznym do wykonania każdego zlecenia w dogodnym dla klienta terminie. Warunki realizacji inwestycji ustalamy zawsze w indywidualny sposób, zwracając szczególną uwagę na optymalne terminy rozpoczęcia i zakończenia prac. Niezależnie od przeznaczenia obiektu (wiata, magazyn, chłodnia, obiekt sportowy czy handlowy), nasze hale zostaną zoptymalizowane w celu jak najpełniejszego dopasowania ich do wymagań inwestorskich.

Stabilna sytuacja ekonomiczna firmy owocuje zaufaniem klientów wzmacniając naszą wiarygodność oraz pozwala nam na korzystanie z materiałów najwyższej jakości, co przekłada się w sposób bezpośredni na jakość świadczonych przez nas usług oraz zrealizowanych inwestycji.

Nasi projektanci i menadżerowie projektów są zawsze do Państwa dyspozycji, służąc fachową poradą. Mamy przecież wspólny cel. Dbałość o każdy detal przyświeca nam od początku do końca realizacji inwestycji, gdyż to właśnie szczegóły decydują o całokształcie przedsięwzięcia. We wszystkich działaniach cechuje nas profesjonalizm oraz terminowość i krótki czas realizacji. To właśnie z nami zrealizujesz swoją inwestycje.

Nasi partnerzy

Firma LENAP-HALE jest certyfikowanym dostawcą następujących firm:

DWD BAUTECH dostawcy systemu odwodnienia

Oferowany przez DWD BauTech, system podciśnieniowego i grawitacyjnego odprowadzenia wody deszczowej Gold Rain zapewnia sprawne i ekonomiczne usuwanie wód opadowych z dużych powierzchni dachów.

BALEXMETAL dostawcy obudowy

Płyty warstwowe Balex Metal są materiałem przeznaczonym do izolacji obiektów przemysłowych, handlowych, biurowych, rolniczych, logistycznych i sportowych.
Płyty Warstwowe są wykorzystywane do stawiania ścian zewnętrznych i działowych, przegród ogniowych czy wewnętrznych przekryć stropowych a także do wykonywania przekryć dachowych.

WIKĘD dostawcy stolarki okiennej

Stolarka PVC firmy WIKĘD to rozwiązania nowych technologii, oparte na systemach wielokomorowych profili, okuć nowej generacji i szkła, tak dobranego by maksymalnie obniżyć straty ciepła.

Ślusarka ALUMINIOWA jest materiałem lekkim, kolorowym, nietoksycznym oraz odpornym na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, co sprawia, że wykorzystywane jest zarówno do zabudowy zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Montujemy z aluminium m.in. różnego rodzaju okna i drzwi, wiatrołapy, witryny i fasady. Zastosowanie najwyższej jakości okuć oraz odpowiedniego wykończenia gwarantują długą i bezawaryjną eksploatację. Ślusarka aluminiowa poprzez bardzo dobre właściwości statyczne i parametry izolacyjne zdobywa coraz większy udział w zabudowach nie tylko nowoczesnej architektury. Dodatkowym atutem jest możliwość wykonania elementów w dowolnym kolorze z palety RAL, NCS, jak i w kolorach drewnopodobnych. Dzięki swej sztywności i odporności na działanie warunków atmosferycznych można realizować gabarytowe konstrukcje o wyszukanych kształtach.

BRAMY WIŚNIOWSKI

Każdy element bram został stworzony z największą dbałością o szczegóły i świadomością, że przed gotowym produktem będą stawiane wysokie wymagania. Zastosowane przez nas unikalne w skali rynku rozwiązania technologiczne gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa i trwałość całej konstrukcji, a także łatwość montażu i serwisowania.

BRAMY I DRZWI HORMANN

Ponad 80 lat doświadczeń i innowacyjnych rozwiązań. Bogata oferta bram pozwala na zastosowanie produktów w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji montażowej. Dzięki szerokiej palecie kolorów i powierzchni mogą Państwo dopasować wygląd bramy garażowej do budynku zarówno w klasycznej, jak i w nowoczesnej formie.

logo 1
logo 1
logo 1
logo 1
logo 1

Skontaktuj się z nami!